محصولات جدید فورد برای مقابله با کرونا

محصولات جدید فورد برای مقابله با کرونا

با گسترش ویروس کرونا، بسیاری از برندها سعی کردند تا به کاهش آن کمک کنند و موثر واقع شوند. شرکت فورد نیز با راه انداختن کمپین FinishStrong، قدم محکمی را برای مبارزه با کرونا برداشته‌ و مردم را به ماسک زدن و مقاومت در برابر این ویروس تشویق می‌کند‌.

محصولات جدید فورد برای مقابله با کرونا

علاوه بر ماسک‌های N95 شفاف، فورد کیت‌هایی را ساخته که به کمک فیلتر، هوای داخل یک اتاق را کاملاً تصفیه و از انتشار ویروس جلوگیری می‌کنند.

در همین راستا شرکت فورد اخیراً از ماسک N95 خود رونمایی کرده‌ است‌. این یک N95 معمولی نیست و ظاهری بسیار متفاوت دارد؛ همچنین قرار است با قیمت مناسبی عرضه شود. ماسک N95 فورد، کاملاً شفاف است و هنگامی که روی صورت قرار می‌گیرد، چیزی پشت ماسک پنهان نمی‌شود. به کمک این ویژگی، افراد ناشنوا و کم‌شنوا به راحتی می‌توانند لب‌خوانی کنند و با بقیه افراد ارتباط بگیرند که با ماسک‌های معمولی امکان‌ناپذیر است.

محصولات جدید فورد برای مقابله با کرونا

فورد توانسته‌است تائیدیه ماسک‌های خود را کسب‌ کند‌؛ اما همچنان در حال اجرای تست‌های متعدد است و با شرط رسیدن به نتیجه‌ مطلوب، بهار امسال عرضه می‌شود.

علاوه بر ماسک‌های N95، فورد کیت‌هایی را ساخته که به کمک فیلتر، هوای داخل یک اتاق را کاملاً تصفیه و از انتشار ویروس جلوگیری می‌کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *