خودروهای میلیاردی بازار؟

خودروهای میلیاردی بازار؟

بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت لیستی از متوسط قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهیه شده است.

بنا بر اطلاعات موجود در بازار خودرو و داده‌های دریافتی از سایت دیوار، لیستی از خودروهای صفر میلیاردی در بازار به دست آمده است.

بر اساس آن میتسوبیشی ASX تیپ ۴ با قیمت یک میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان ارزان‌ترین و خودرو بی‌ام‌و سری ۳ سدان ۳۲۰i با قیمت دو میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان گران‌ترین خودروها در بین خودروهای جدول زیر هستند.

رنو تلیسمان E3 با قیمت یک میلیارد و ۵۸۵ میلیون تومان، هیوندای سوناتا LF هیبرید GLS با قیمت یک میلیارد و ۶۶۲ میلیون تومان، کیا اپتیما هیبرید با قیمت یک میلیارد و ۷۵۶ میلیون تومان، هیوندای توسان ix 35  با قیمت یک میلیارد و ۷۸۸ میلیون تومان و خودرو میتسوبیشی اوتلندر تیپ ۵ با قیمت یک میلیارد و و ۸۴۰ میلیون تومان ثبت شده است.

خودروهایی که در کانال دو میلیارد تومان قیمت خورده‌اند، تویوتا C-HR هیبرید و رنو کولیوس نسل دوم هستند که با قیمت حدودی دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

هیوندای آزرا گرنجور در یک هفته گذشته ۱۱ درصد افزایش قیمت داشته است و با قیمت دو میلیارد و ۳۴۲ میلیون تومان در کنار بی‌ام‌و سری ۳ سدان ۳۲۰i با قیمت دو میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان، در بین خودروهای زیر قیمت بالاتری را دارند.

قیمت خودروهای صفر میلیاردی

در جدول زیر لیست خودروهای صفر در محدوده قیمتی یک میلیارد تا ۲٫۵ میلیارد تومان را مشاهده می‌کنید.(قیمت خودروها به صورت روزانه، بر اساس بررسی میدانی معاملات انجام شده در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی‌های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه‌داران ماشین و تماس‌های روزانه با فروشندگان اتومبیل استخراج می‌شود.)

لیست خودروهای میلیاردی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *