باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی در اسفندماه 99 مشخص شدند

در ارزیابی اخیر انجام شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در اسفندماه سال گذشته، باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند و در این ارزیابی تنها یک خودرو و آن هم دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی و همچنین تنها 6 خودروی سواری موفق به دریافت 4 ستاره کیفی شده اند که در ادامه نگاهی به نتایج کامل این لیست خواهیم انداخت.

براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است، در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی 2 می توان گفت که خودروی وانت نیسان ریچ شرکت زامیاد، سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین خودروی وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000 شرکت بهمن موتور موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده اند.

در همین گروه قیمتی نیز خودروی وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل موفق به دریافت 2 ستاره کیفی شده است. در ادامه باتوجه به جدول زیر، می توانید شاهد سطح کیفی خودروهای مختلف در 5 سطح قیمتی باشید:

باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *