آشنایی با شرکت پارس اگزوز

مهندس مجید علیجانی مدیر شرکت پارس اگزوز در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: از سال 53 وارد عرصه تولید شدیم و در همان ابتدا با شرکت ایران ناسیونال یا همان ایران خودرو کنونی قرارداد بستیم و مشغول تولید اگزوز شدیم و از همان ابتدا در کنار خودروسازان بوده ایم و در حال حاضر نیز انواع اگزوز را برای تولید کنندگان خودرو تولید می کنیم.

آقای علیجانی ادامه داد: با توجه به کیفیت خوبی که برای محصولات خود قائلیم و همین طور اصولی که از ابتدا به آن پایبند بودیم طی پنجاه سال گذشته کارخانه با حداکثر ظرفیت در حال تولید بوده و در حال حاضر حدود 50 درصد بازار داخلی را در اختیار داریم.

وی در خصوص راه های ارتباطی با شرکت پارس اگزوز گفت: هموطنان می توانند با شماره های 02144984041 و 02144984042 تماس حاصل کنند که با ده خط جوابگوی هموطنان است و هر گونه سوال و راهنمایی نیاز داشته باشند علاوه بر محصول در اختیار آن ها گذاشته می شود. هموطنان می توانند از طریق درگاه اینترنتی www.parsegzoz.com نیز با ما در ارتباط باشند و به صورت آنلاین و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را خریداری کنند و در همه جای ایران جنس خریداری شده را تحویل بگیرند.با توجه به از بین رفتن واسطه در این روش هموطنان هم از کیفیت و هم از قیمت محصول خریداری شده می توانند مطمئن باشند.

علیجانی در خصوص قیمت محصولات پارس اگزوز گفت: تقریبا برای تمام خودروهای داخل کشور اگزوز تولید می کنیم و به همین دلیل ارائه قیمت برای محصولات سخت است اما قطعا انواع اگزوز را با بهترین قیمت در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهیم.

وی با اشاره به این که صرفا پایین بودن قیمت ملاک ارزیابی محصول نیست تصریح کرد: تولید کنندگانی هستند که برای شکستن قیمت بازار از کیفیت اگزوز ها کم می کنند و این موضوع در طولانی مدت هم به لحاظ پایین بودن کیفیت مشتری مجبور به تعویض زودتر اگزوز خواهد شد و هم از طرفی به موتور خودرو خسارت وارد خواهد کرد.

علیجانی در خصوص صادرات نیز اظهار داشت: با توجه به مشکلات پولی و ارزی برای صادرات از بازرگانان داخلی و خارجی استفاده کرده ایم و محصولات خود را به کشورهای هدف صادر کرده ایم و همچنان نیز به صادرات ادامه می دهیم.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *