وبلاگ - آخرین اخبار

۱۰ خودرو از لحاظ رانندگی بهتر و خلافی کمتر

دنیای‌اقتصاد : داده‌ها معمولا دروغ نمی‌گویند. گاهی اوقات اطلاعاتی که از داده‌های ذخیره شده بیرون می‌آیند، شگفتی ایجاد کنند. کاری که اینشوریفای Insurify انجام می‌دهد. کار این وبسایت این است که نرخ بیمه خودروها را با هم مقایسه می‌کند. به همین دلیل آنها بانک اطلاعاتی ۴ میلیون متقاضی بیمه را در اختیار دارند و می‌توانند با داده‌های آنها ور بروند و به تجزیه و تحلیل بپردازند.
۱۰ شورولت+آسترو خودرو از لحاظ رانندگی بهتر و خلافی کمتر

بعد از بالا و پایین کردن و تجزیه و تحلیل کردن این داده‌ها مشخص شده است که چه خودروهایی و چه مدل‌هایی کمترین تصادف و کمترین جریمه را داشته‌اند. خودروهایی که هرگز از چراغ قرمز عبور نکرده‌اند، برای سرعت بالا جریمه نشده‌اند، هرگز صحنه تصادف را ترک نکرده‌اند و از این اطلاعات فهرستی از خودروها و صاحبان خودروهایی به دست آمده که کمترین اصطکاک را با قوانین راهنمایی و رانندگی داشته اند. این طور هم نیست که این خودروها در گاراژ منزل مانده باشند و کیلومترشمارشان بی حرکت مانده باشد.بر اساس تجزیه و تحلیل‌های اینشوریفای، در جاده‌ها و خیابان‌های آمریکا ون «شورولت آسترو» برنده جایزه بهترین رانندگی است و کمترین خلافی به ثبت رسیده را از آن خود کرده است. این ون که قدرت موتور را به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند و مدل‌های جدیدتر آن به هر چهار چرخ، روی پلت‌فرم فشرده مینی ون شورولت S-۱۰ تولید می‌شد. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط اینشوریفای، ۱۰ خودروی اول از لحاظ بهترین رانندگی [کمترین تصادف و خلاف رانندگی] [در آمریکا] و درصد رانندگی با سابقه پاک [بدون تصادف و خلافی]عبارتند از:

  1. شورولت آسترو: 86%
  2. شورولت آپلندر: 85.23%
  3. دوج کاروان: 85.04%
  4. فورد ویندستار: 84.76%
  5. نیسان کوئست: 84.56%
  6. کادیلاک دِویل: 83.74%
  7. تویوتا سیینا: 83.59%
  8. شورولت کوروت: 83.19%
  9. شورولت لومینا: 82.91%
  10. لینکلن نویگیتور: 82.90%

شاید جالب باشد که از سال ۲۰۰۵ شورولت آپلندر جایگزین شورولت آسترو شده است و حالا این آمار و اطلاعات نشان می‌دهد که شورولت آسترو حداقل از لحاظ این معیار از آپلندر بهتر بوده است. نکته جالب دیگر این اطلاعات به دست آمده از داده‌های اینشوریفای این است که ۵ خودروی اول این فهرست را مینی ون‌ها تشکیل داده‌اند و در مجموع ۶۰ درصد از این فهرست ۱۰ تایی مینی ون هستند. البته مهم‌ترین دلیل پاک بودن سابقه این خودروها از خلافی رانندگی یا تصادف و بیمه می‌تواند این باشد که مینی ون‌ها خودروی خانواده‌ها با بچه‌های کوچک هستند و طبیعی است که خانواده‌ها قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت می‌کنند. حضور بچه‌ها در خودرو در اغلب موارد عامل مهمی در بالا رفتن دقت در رانندگی است.

پارس اگزوز-اینستاگرام-تلگرام-

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما