قدرت‌نمایی مرسدس بنز یونیماگ ۳۸۵ هزار دلاری در آفرود

اگر در یک فیلم درجه ۲ هالیوودی بودیم، یونیماگ همان سرایدار جوانی بود که حین جارو کردن زمین، تمرینات و مسابقات تیم فوتبال را تماشا می‌کند، اما در بازی فینال پس از مصدومیت بازیکن اصلی که هیچ جایگزینی ندارد وارد عمل می‌شود. او در نهایت باعث برنده شدن آن‌ها در مسابقه می‌شود.

یونیماگ

وقتی یونیماگ جارو را رها کرده و وارد عمل می‌شود به یک هیولای واقعی تبدیل می‌شود. مخصوصاً اگر توسط کوچ آفرود انجینیرینگ Coach Off-Road Engineering بهینه سازی شده باشد، شرکتی که متخصص تبدیل یونیماگ‌های قدیمی‌تر به خودروهای آفرودی است که قابلیت عبور از هر مانعی را دارند.

یکی از این خودروها به رانندگی سازنده آن‌ها در حال قدرت‌نمایی در هلز ریونج مواب Moab’s Hell Revenge دیده شده است. در این ویدئو شاهد یک یونیماگ تقریباً ۶ تُنی هستیم که در این مسیر صعب‌العبور همراه با جیپ رانگلر از موانع سختی عبور می‌کند.

قدرت این مرسدس بزرگ توسط یک موتور دیزلی تغذیه می‌شود، چون این خودرو نیازمند گشتاور بالا در دور موتور پایین است. با این حال، سیستم انتقال قدرت این مدل اهمیت بیشتری از موتورش دارد. این یونیماگ از جعبه‌دنده هشت سرعته دستی بهره می‌برد، اما به لطف یک سری چرخ‌دنده فعال جداگانه و اینکه هر دنده‌ای را می‌توان حین دنده عقب هم استفاده کرد، این جعبه‌دنده در واقع ۳۲ سرعته به حساب می‌آید.

یونیماگ پارس اگزوز

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *