تویوتا توندرا ۲۰۲۲ با ظاهر جدید رونمایی شد

نسل بعدی پیکاپ سایز بزرگ تویوتا توندرا، به زودی به‌عنوان مدل ۲۰۲۲ وارد بازار می‌شود. چند وقتی است عکس تیزری از این خودرو منتشر شده است که نیم نگاهی به اندازه و شکل این پیکاپ جدید می‌دهد. انتظار داشته باشید V-۸ با ۷/ ۵لیتر، جایگزین پیکاپ فعلی با V-۶ توئین توربو شود و مدل‌های هیبریدی و برقی از آن استفاده می‌کنند.

تویوتا-تاندرا-2022

در ماه‌های آینده باید این پیکاپ را به‌طور کامل ببینیم و ممکن است امسال به عنوان مدل ۲۰۲۲ وارد بازار شود تا رقابت جدیدی در برابر فورد F-۱۵۰، شورولت سیلورادو و رام ۱۵۰۰ ایجاد کند. عکس‌های قبلی فاش‌شده از نمای جلوی توندرا و عکس‌های جاسوسی جدید باعث شد که این عکس‌ها را روی هم قرار دهند تا نشان‌دهنده جلوه بهتری از این خودرو باشد.

این عکس رسمی از تویوتا نشان می‌دهد چراغ‌های جلوی پررنگ وجود دارد و یک میله سبک در وسط جلوپنجره کشیده شده است که در مدل قبلی دارای نشان «تویوتا» بود. سه چراغ در بالای مشبک نشان می‌دهد عرض توندرا جدید می‌تواند بیش از ۸۰ اینچ باشد. نمونه اولیه‌ای که آزمایش شد، یک مدل کابین خدمه با یک تخت کوتاه و چرخ‌های شش لول بود.

عکس‌های جاسوسی از پیکاپ‌های جدید قسمت عقب پوشیده‌ای را نشان داده است و گمان می‌کنیم که این یک سیستم تعلیق جدید را پنهان کرده است. پیکاپ‌های فعلی از تنظیمات فنر در عقب استفاده می‌کنند و پیکاپ جدید می‌تواند دارای فنر‌های کویل، فنر‌های هوا یا حتی تعلیق مستقل عقب باشد. در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری در مورد تویوتا توندرا ۲۰۲۲  خواهیم دانست و فروش آن باید در ایالات متحده تا پایان سال انجام شود.

فروش آنلاین اگزوز پارس اگزوز-پارس اگزوز-اگزوز قیمت

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *