تعویض اگزوز

تعویض و تست اگزوز:

مخازن اگزوز خودروها در هر شرایطی، ۱۵۰ هزار کیلومتر عمر مفید بیشتر ندارند.

تعویض اگزوز پارس اگزوز

در صورتی که اتومبیل شما حتی کاتالیزور هم داشته باشد، عمر مفید این قطعه ۸۰ هزار کیلومتر در بهترین شرایط است. جالب است بدانید بعضی مواقع گرفتگی توری‌های داخل اگزوز هم باعث پایین آمدن شتاب و مصرف بالای سوخت می‌شود، پس در نظر داشته باشید، در خودروی‌های بالای ۱۰ سال کارکرد، احتمال خرابی مخازن اگزوز بسیار زیاد است و هر روز امکان افتادن یا سوراخ شدن آن وجود دارد.

بالاترین آمار خرابی در اگزوز (به انگلیسی: Exhaust) در بخش های زیر ایجاد می شود :

تعویض-اگزوز-پارس-اگزوز-قیمت اگزوز-مرکز تعویض اگزوز تهران

  • انبار اگزوز
  • عایق اگزوز
  • واشرهای گلویی اگزوز

بی شک صدای موتور و دودهای خروجی حاصل از موتور بایستی از خودرو به خارج هدایت شوند لذا به جهت شکل گیری قدرت در موتور سوخت موتور احتراق پیدا می کند و بعد از این احتراق در سیلندر به وسیله ی مانیفولد دود و از لوله ای به سمت اگزوز هدایت شده و سپس اگزوز بعد از گرفتن صدا موتور دود ناشی از موتور را به بیرون هدایت می کند.

علت عمده صدای زیاد در هنگام خراجی اگزوز این است که اگزوز شما توانایی خفه کردن صدای موتور خودرو را ندارد. اما فراموش نکنید که اگزوز در ابتدا و در سالیان دور فقط وظیفه انتقال دود به خارج خودرو را داشت اما به مرور و با گذشت زمان به وظایف آن افزوده شد، در زیر وظایف اگزوز در عصر حاضر قابل مشاهده است:

مرکز تعویض اگزوز ایران

  • انتقال دود حاصل از احتراق به خارج از خودرو
  • کاهش صدا
  • کاهش دما
  • کاهش آلایندگی

 

تعویض اگزوز و تعویض منبع اگزوز

تعویض اگزوز بصورت تخصصی  در مرکز تحقیقات و خدمات پارس اگزوز  تهران انجام می شود. در صورت هر گونه سوال در خصوص انواع اگزوز ، خرید اینترنتی محصولات پارس اگزوز  می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و یا به صورت حضوری برای تعویض منبع به آدرس : تهران کیلومتر 18بزرگراه شهید لشکری (جاده مخصوص کرج) شرکت پارس اگزوز – تحقیقات و خدمات پارس اگزوز  مراجعه کنید.

تلفن های تماس پارس اگزوز :

02144984041  –   02144984042

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *